Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Сарненчани Наші інтерв'ю«Наше завдання - якнайкраще обслуговувати людей, і ми над цим успішно працюємо»

«Наше завдання - якнайкраще обслуговувати людей, і ми над цим успішно працюємо»

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

- каже голова Стрільського споживчого товариства Іван Григорович ЛЕВЧАК. У нього з нагоди Дня працівника торгівлі наш кореспондент взяв інтерв’ю.

- Іване Григоровичу, що представляє нині Стрільське СТ і які села воно обслуговує?

- Наші торгові точки розташовані в місті Сарни та 16 селах району. Географія досить широка: охоплюємо обслуговуванням населення від Люхчі до Білятич, і від Янівки до Довгого. У райцентрі маємо 2 продовольчих і один промтоварний магазини. Всього в СТ 8 кафе, три промтоварних і 19 продовольчих магазинів. Переважна більшість трудівників сумлінно й творчо виконують свої службові обов’язки, колектив як і раніше, забезпечує ріст товарообігу. Так, за перше півріччя ц.р. він становить 5144 тисячі гривень, що на 22% більше, ніж торік за такий період. У бюджет за минулий рік перерахували 600 тис. грн. податків та інших платежів. Цьогоріч буде більше десь на відсотків 10. Наше завдання - якнайкраще обслуговувати людей, і ми над цим успішно працюємо.

- Над чим ще працюєте в даний час?

- Нам дуже важливо бути конкурентоспроможними в ринкових умовах. У селах, крім наших, багато приватних магазинів. Наприклад, у Люхчі торгують два, ще один будується. Конкуренція росте. Тож у торгових точках Стрільського споживчого товариства поліпшуємо умови праці, зберігання товарів, естетичний вигляд приміщень, тощо. У даний час робимо реконструкцію, ремонти вже в 5-му магазині: в Глушиці і Тутовичах зробили у двох, нині триває ремонт у Довгому. Скажімо, в Глушиці перенесли кафе в інше приміщення, збільшивши торгову площу магазину в 3 рази. На черзі - поліпшення умов у торгових точках Костянтинівки, які плануємо завершити до початку зими. Для якісного зберігання продуктів за останні два роки в усіх магазинах замінили холодильники на нові, сучасні. Якщо раніше в кожному закладі було по одній холодильній вітрині, то тепер по кілька майже в усіх. Здебільшого нині в кожному магазині по є 6-7 одиниць холодильного обладнання. Зокрема, в № 7 райцентру та в с. Дубки встановили кондиціонери. Буде він скоро і в Білятичах. Відтак і товари в них відзначаються хорошою якістю, є можливість розширяти їх асортимент, кількість.

- Що плануєте в найближчий час?

- У ближніх планах об’єднати промтоварний і продовольчий магазини в Ремчицях. Причому промислова група товарів збережеться, але працюватиме торгова точка довше, до 21 години, аби люди ходили туди і після роботи. І в ряді інших, зокрема в Чемерному, думаємо істотно покращити умови обслуговування покупців. Завершуємо комп’ютеризацію бухгалтерії, щоб бухгалтерам було легше працювати.

- Кого з працівників споживчого товариства хотіли б назвати в числі кращих?

- Хороші показники в роботі є в багатьох працівників. Всього в СТ трудиться 97 чоловік. Назву для прикладу колективи магазинів у Малих Цепцевичах - Марію Сєчку та Тетяну Товкач, в Тріскині - Жанну Адамець і Світлану Абрамчук, в Ремчицях - Зою Фурманець і Людмилу Бриж та інших.

- І побажати...

- З нагоди Дня працівників торгівлі усіх-усіх працівників Стрільського СТ щиросердечно вітаю й бажаю нових успіхів у роботі, особистому житті, здоров’я міцного-міцного, добробуту щедрого, родинного благополуччя на довгі роки.

Анатолій КАРДАШ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891