Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Людина і закон«Наркобарон» під слідством

«Наркобарон» під слідством

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Проблема зростання кількості залежної від наркотиків молоді останнім часом набула статусу однієї з найбільш актуальних. На жаль, вікова планка початку наркотичної «кар’єри» неповнолітніх різко знижується і нині перебуває на рівні 11-12 років. Якщо раніше наркотизм мав яскраво виражений «чоловічий» характер, то сьогодні в ньому все виразніше проступають «жіночі» риси. Співвідношення юнаків і дівчат, які вживають наркотики, урівнялося. Чим це в майбутньому загрожує генофонду нації, певно, пояснювати не варто.

Проблему наркоманії та токсикоманії довгий час замовчували. Доки явище не стало справжньою загрозою для молодого покоління. У підлітків, які вживають наркотики, перш за все, ушкоджується нервова система, можуть виникнути епілепсія чи недоумкуватість. Непоправні зміни, які призводяить до інвалідності, при наркоманії та токсикоманії відбуваються катастрофічно швидко. До того ж, одурманена молодь втрачає здатність контролювати кількість вжитої наркотичної речовини, що нерідко призводить до смертельних отруєнь. Головна небезпека полягає в деградації особистості, а вона настає в 10-20 разів швидше, ніж при алкоголізмі. Наркомани перестають цікавитись своєю роботою, згодом і зовсім її залишають. Послаблюються та припиняються їх зв'язки з однокласниками, колегами, друзями, виникають ускладнення в сім'ї, формуються егоїстичні риси характеру, брехливість, лицемірство, увага концентрується на проблемі придбання отрути.

У районі теж є особи, які вживають наркотики. На обліку в лікаря-нарколога Сарненської ЦРЛ перебувають 57 громадян. Щодо незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів працівники міліції порушили 6 кримінальних справ.

Правоохоронцям стало відомо, що на вул. Чорновола в райцентрі проживає Анатолій Н., 1984 р.н., який систематично продає наркотики. При огляді житла виявили та вилучили понад 500 капсул лікарського засобу «Трамадол» і 4 паперових згортки з речовиною рослинного походження зеленого кольору, зовні схожою на марихуану. Порушили кримінальну справу за ст. 312 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин», триває досудове слідство.

До слова, Анатолія вже притягували до кримінальної відповідальності за збут отруйних і сильнодіючих речовин. Та, вочевидь, ніяких висновків з цього не зробив.

Наталія КИРКОВСЬКА  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891