Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про все потрохуНа Сарненщині триває купальний сезон

На Сарненщині триває купальний сезон

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

За статистикою, районної служби МНС щороку на водних об’єктах району гинуть люди. Їх число інколи перевищує  десятки людей. Водна стихія забирає, перш ш все, життя тих, хто проявляє безпечність і  легковажність під час відпочинку на воді, нехтуючи елементарними правилами безпеки та власним .шиттям.

Трагічні випадки, зазвичай, трапляються в необладнаних і неперевірених місцях, а також там, де купання взагалі заборонено, або батьки неналежним чином не доглядають за дітьми під час їх відпочинку на воді. Співробітники райвідділу МНС спільно з працівниками відділу надзвичайних ситуацій райдержадміністрації провели перевірку всіх визначених для відпочинку водних об’єктів району з метою приведення їх у належний стан. Встановлено, що на початок купального сезону всі, навіть офіційно виділені, місця відпочинку належним чином не облаштовані, а де купання заборонено - не позначені відповідними попереджувальними знаками. Не впроваджене також чергування рятувальників з числа місцевих жителів у місцях масового купання.

Подібні невиконання вимог і призводять до трагедій. Ще на початку весни в Люхчі загинув чоловік, переїжджаючи возом по льоду через річку... За останній тиждень травня трапилося три трагічних випадки, в яких загинули люди. Особливо жахливий у селі Чудель, де (без догляду дорослих), втопилися двоє: неповнолітніх дітей, вирішивши покупатись на великій перерві. На превеликий жаль, у червні теж не обійшлось без прикрощів: у Тинному на Случу, впродовж кількох днів втопилися чоловік, 1974 року народження, й хлопчик - 2002, який приїхав разом % батьками з Росії відпочивати до бабусі. Достатньо було батькам на короткий час залишити дитиною без нагляду як вона впала в річку.

Шановні власники та орендарі водних об’єктів, керівники місцевих органів самоврядування на території яких є водні об’єкти, пам’ятайте, що відповідно до чинного законодавства ви несете відповідальність (іноді й кримінальну) за охорону життя людей на своїх водоймах, облаштування місць відпочинку у відповідності до санітарних та екологічних норм. У зв’язку з початком купального сезону, з мстою не повторення подібних випадків, що трапилися останнім часом, Сарненський райвідділ МНС вкотре звертається до вас із проханням у най коротший термін вжити невідкладних заходів щодо запобігання загибелі людей на воді та приведення водоймищ у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Не забувайте просимо дотримувати основних вимог безпеки, більшість людей гине через купання в необладнаних місцях., нещасні випадки найчастіше трапляються при порушенні правил поведінки на воді. Варто знати, що основними умовами безпеки є суворе дотримання поведінки під час купання та катання на плавзасобах, постійний контроль дорослих за дітьми.

Володимир ШЕВЧУК начальник Сарнснського РВ ГУ МНС.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891