Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорах Акції«Молоде серце - молода країна»

«Молоде серце - молода країна»

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Під егідою молодіжного крила районної партійної організації «ВО «Батьківщина» та за сприяння відділу у справах молоді та спорту РДА відбувся турнір з стрітболу під назвою “Молоде серце - молода країна”, приурочений  16-ій річниці проголошення Незалежності України.

Керівник депутатської фракції БЮТ у міській раді Сергій Євтушок і керівник молодіжного крила районної партійної організації «ВО «Батьківщина» Олександр Серпенінов привітали молодь міста зі святом, побажали гарного здоров’я, успіхів і наснаги. А ще - наголосили на важливості популяризації стрітболу, як різновиду баскетболу, пропаганді здорового способу життя серед молоді та закликали юнаків і дівчат своїми спортивними досягненнями та професіоналізмом працювати на благо України.

Команду-переможницю турніру організатори нагородили почесною грамотою та перехідним кубком. Грамоти й кубки отримали також колективи, які посіли  II та III призові місця. Нагороди, подарунки та подяки їм вручили начальник відділу в справах молоді та спорту РДА Мирослава Ангел,  Олександр Серпенінов,  Сергій Євтушок.

Радісні обличчя переможців свідчили, що цей успіх не останній. І молодь готова здобувати все нові спортивні вершини.

Олена АРТЕМЧУК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891