Сарненські новини

Четверг
Лип. 12
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна СпортМолодь грала в стрітбол

Молодь грала в стрітбол

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Дню Незалежності України присвячувався чемпіонат міста зі стрітболу серед молоді, який проходив на баскетбольному майданчику Сарненської ДЮСШ за сприяння відділу в справах сім’ї, молоді та спорту РДА. Взяти участь у ньому виявили бажання шість колективів: «NEW LHZ», «Fishbone», «Весна», «Сарни», «Доротичі» та «8486». Організатори турніру розподілили команди на дві підгрупи, в яких після проведення поєдинків переможцями стали «Доротичі» та «8486», які й вийшли у фінал. А перед ним у двобоях зійшлися невдахи турніру. Так, у матчі за 5-6 місця «NEW LHZ» із мінімальним рахунком 11:10 здолав «Fishbone». 3 і 4 місця розіграли «Сарни» та «Весна». Стрітболісти першої команди впевнено взяли гору (12:7) і посіли третє місце.

А найнапруженішим і найдраматичнішим видався фінал. Обидві команди заінтригували нечисленних глядачів, які завітали на змагання, і ті віддячили баскетболістам оваціями за красиву гру. Задля визначення переможця довелося зіграти два овертайми. У рівній боротьбі баскетболісти «8486» зуміли дотиснути юних гравців «Доротич» і перемогти з рахунком 13:12.

Отож, 1 місце у «8486» (Олександр Васькевич, Володимир Зелінський, Ігор М’якішев), 2 виборола команда «Доротичі» (Володимир Рудковський, Віталій Кібиш, Артем Тишковець), 3 - «Сарни» (Сергій Власік, Олександр Жданюк, Ярослав Табор). Усім учасникам чемпіонату міста зі стрітболу організатори вручили почесні грамоти. Призерам, крім цього, дісталися й спеціальні кубки, які зберігатимуть у себе капітани баскетбольних команд

Олександр ШЕРШЕНЬ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891