Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна СпортКубок прописки не змінив

Кубок прописки не змінив

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

На футбольних полях Сарн і села Немовичі,  відбувся традиційний турнір за кубок «Відкриття сезону». Під час урочистостей від чарівних дівчат в українському вбранні  учасники та почесні гості отримали запашний коровай. Звучить Гімн України, до присутніх звертається голова районних ради та федерації футболу Микола Добриднік.  Лейтмотив виступу - здоровий спосіб життя через заняття футболом, досягнення успіху в чесній спортивній боротьбі. Начальник відділу в справах молоді та спорту РДА Мирослава Ангел подякувала районній раді за фінансову підтримку футбольних змагань. Радує те, що на святі були депутати районної та міської рад, заступник голови районної ради Олексій Прозапас, керівники депутатських фракцій БЮТ і «Нашої України», сільські голови Немовичі, Селища, Тинного.

Команди розподілили на чотири групи. У першій переможцями стали футболісти с. Корост. У другій, у серії одинадцятиметрових ударів, команда Кричильська  переграла  спортсменів зі Стрільська. У третій групі переміг «Хлібодар». У четвертій перемогу святкував «Сокіл» із с. Немовичі.

Апогеєм турніру стали півфінальні поєдинки. На футбольному полі кипіли пристрасті, однак у спортивній боротьбі перемога завжди дістається сильнішому. У фіналі, як і минулоріч, зійшлися «Хлібодар» і «Темп» з Короста. Реваншуватися за поразку річної давнини сарненцям  не вдалося: 0:2 - «Темп» отримує заслужену перемогу, а під бурхливі оплески вболівальників -  кубок відкриття сезону. Хочу відзначити, що турнір пройшов на високому організаційному рівні. Хоча, на мою думку, слід підбирати для обслуговування матчів більш досвідчених арбітрів.

Роман МАЛЕЦЬКИЙ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891