Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Сарненчани Наша сучасницяЙде до мети чистою дорогою

Йде до мети чистою дорогою

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Кожна людина має талант до чогось, але його потрібно постійно розвивати і вдосконалювати. У Оксани Вакулко із Зносич здібності до написання віршів проявилися з у ранньому дитинстві. Вдосконалює їх щоденним читанням різноманітної літератури. Окрім того вона активно працює над собою, позаяк прагне досягти мети поставленої у минулому. Народилася у відомій в селі сім’ї. Мама Світлана Дмитрівна вчителює у місцевій одинадцятирічці, тато Іван Володимирович довгий час працював у СГПП «Маяк», наразі їздить на заробітки. Вчителем в порадником для дівчини є рідний дідусь Дмитро, який свого часу також трудився на освітянській ниві, був головою територіальної громади. З гордістю говорить і про рідну сестру Олесю, яка закінчила Сарненську музичну школу по класу фортепіано навчається у рівному. Оксана завжди ставить собі у приклад старшу сестру, адже вона дуже працьовита, наполеглива, відповідальна. Гарно відзивається і про найкращу подругу Юлію Вакулко, яка ніколи не залишить в білі, завжди допомагає.

Те, що донька має поетичний дар батьки помітили давно. Підтримували у починаннях, допомагали при потребі. У школі Оксана одразу заявила про себе хороші знання - це лише частина її успіху. Дівчина активно брала участь у різноманітних конкурсах, святкових вечорах, що проводилися на теренах школи. Завдячує у своєму життя великому наставнику і педагогові, директору Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяні Вакулко. За її словами Тетяна Петрівна завжди йшла їй на зустріч і постійно наголошувала, що до поставленої мети треба йти чистою дорогою. Таланту цієї милої, пройнятої лагідністю дівчини може позаздрити кожен, адже вона вже має рукописну збірку, яку планує випустити у світ. Окрім того неодноразово друкувалася у «Сарненських новинах». Усі свої думки, переживання вона переносить на аркуш паперу. Описує переважно пор року, природу, рідне село. Багато віршів присвятила пам’яті Тараса Шевченка. У її поезіях випромінюється велика любов, доброта, щирість. У дитинстві Оксана мріяла бути модельєром, нині планує піти стежкою матері та дідуся . І хоч цього річ закінчила лише 9 класів, переконана, що ця спеціальність справжнє покликання її душі та серця. Утім неодноразово задумувалася й над професією журналіста. Але якою стежкою не пішла б у житті, вважає, що розум і знання потрібні усюди. Під час літніх канікул Оксана ніколи не сидить без діла, присвячує усю себе улюбленій справі, допомагає батькам по господарству. Ходить з друзями на прогулянки до річки, лісу.

Ольга ЛОТОЦЬКА  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891