Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорахІнформує райдержадміністрація

Інформує райдержадміністрація

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати
  • Минулої п’ятниці в райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради з підготовки заходів у зв’язку з 75 роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні та 70 роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років. Члени ради. Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухарєвої, розглянули пропозицію щодо встановлення в Сарнах пам’ятного знака чи дошки жертвам Голодомору, а також вирішили впорядкувати могили жертвам політичних репресій, що на міському кладовищі, та звернутися з пропозицією до депутатів райради профінансувати ці заходи.

  • За підрахунками начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Федора Пінчука на впорядкування могил необхідно 30-50 тис. грн. Також на засіданні прийняли пропозицію щодо звернення до політичних і громадських організацій про проведення акцій і заходів з метою зібрання інформації про тих жителів краю, які пережили голод 1932-1933 років. Це буде хорошим інформаційним джерелом для майбутніх поколінь. А ще члени ради ухвалили пропозицію до міськвиконкому про ініціювання перед політичними партіями заходів щодо впорядкування території в Комсомольському парку. Підсумком роботи координаційної ради стала низка рішень щодо вшанування жертв Голодомору та політичних репресій, колективних ініціатив з вирішення багатьох питань, що турбують населення району.

  • За станом на 16 липня ц.р. відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації оздоровив: 7 дітей у ДЦ «Молода гвардія» м. Одеса; 13 дітей пільгових категорій, 6 з яких позбавлені батьківського піклування та діти-сироти, в МДЦ «Артек»; 11 дітей з багатодітних сімей з 25 червня направлено на відпочинок у МСОК «Берізка» с. Молодаво Дубенського району; 10 дітей з багатодітних сімей з 29 червня відпочивають у ДПСОК «Джерельце» смт. Олександрія Рівненського району; 10 дітей з багатодітних сімей з 14 липня оздоровляються в МСОК «Березіка» с. Молодаво Дубенського району. Путівки надав відділ у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Райдержадміністрація  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891