Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про все потроху«Холера» в психлікарні

«Холера» в психлікарні

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Там, де недоброякісна вода і не проводять знезараження стоків, люди ризикують захворіти на небезпечну недугу холеру. Наші моряки, льотчики працюють по всьому світу, тож вони або іноземні громадяни також можуть завезти цю хворобу з інших держав, особливо Африки й Азії. Улітку сприятливий час для розвитку холери. Високотоксичний збудник може бути занесений у школи та медичні заклади. Нещодавно з ОПЛ с. Орлівка для лікарів-епідеміологів та інфекціоністів області провели показове навчання з локалізації та ліквідації умовного вогнища холери.

Згідно з розробленою легендою, «хворого на холеру» виявили в одному з відділень психіатричної лікарні. У короткий термін на місце прибули евакобригада (швидка допомога з ЦРЛ), епід- і дезбригади санітарно-епідеміологічної станції. Всі дії медичних працівників на території закладу були скореговані оперативним планом первинних протиепідемічних заходів при виявленні хворого. Його оглядають, визначають симптоми хвороби а у результаті обстеження швидка допомога перевозить пацієнта в інфекційне відділення. Тут продемонстрували розгортання госпітальної бази та надання допомоги «хворому».

В обговоренні результаті семінару взяли участь усі його учасники, у тому числі представники обласного управління охорони здоров’я, лікарі відділу особливо небезпечних інфекцій, обласної санітарно-епідеміологічної станції та ТМ «Психіатрія-наркологія». У підготовці та проведенні семінару активну участь взяли лікар-інфекціоніст Зоряна Кіранчук, старша медична сестра інфекційного відділення Олена Лірник, лікар «швидкої допомоги» Олена Шашук, головна медсестра ОПЛ Зоя Котик, лікар-епідеміолог Ольга Цицюра, дезінструктор Світлана Копищик і помічник санітарного лікаря Володимир Кулик. На початку навчань гостей привітала заступник голови РДА Тетяна Сухарєва. Прослухали також звіт сарненських медиків, про те, як вони надавали допомогу дітям з Кричильська, де нещодавно стався випадок отруєння невідомою речовиною.

Галина КОРНІЙЧУК, завідуюча епідвідділом райсанепідемстанції.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891