Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна До свята Відлуння свята«Хай лунає слава людям на добро»

«Хай лунає слава людям на добро»

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Урочистості під таким девізом розпочались о 17 годині. Майданчик біля входу до міськради став сценою, на яку під мелодію «Сарненського вальсу» виходять ведучі, дівчинка Калинка, вісім пар дівчаток і хлопчиків у національних костюмах. Звучать Гімн України, за ним вітання сарненцям і гостям міста від дівчинки Калинки, яка дзвінким голосом першою відкрила урочистості, міського голови Леонтія Ніколайчука.  

Леонтій Сергійович у своїй промові сказав, що Сарни впевнено розвиваються і будуть прикладом економічного та культурного піднесення для міст усього регіону, запорукою чого є сумлінна праця його жителів. Побажав усім достатку, Божого благословення в усіх добрих справах. До слова запрошують почесних гостей. Голова обласної державної адміністрації Віктор Матчук зазначив важливе географічне розташування Сарн на перетині магістральних шляхів, що безперечно сприятиме притоку інвестицій. Відтак райцентр має чудові перспективи в розвитку економіки, соціальної сфери. Керівник області нагородив Почесною грамотою ОДА громаду Сарн за збереження кращих національних і духовних традицій, натхненну працю на благо України та з нагоди 122-ї річниці міста.

«Сарни для мене стали рідними ще в ті часи, коли був народним депутатом від місцевого округу», - сказав у вітальному слові голова обласної ради Олександр Данильчук. Він назвав головним скарбом міста його людей, які роблять усе, аби воно стало найкращим на Поліссі. Щиросердечно привітав земляків- сарненців зі святом голова районної ради Микола Добриднік. Побажання добра й процвітання висловили міський голова Козятина Вінницької області Михайло Висоцький, бургомістр міста Новий Двір Гданський у Польщі Тадеуш Студзінський, депутат облради Олександр Юркевич.

Ведучий зачитав привітання, що надійшло від президента асоціації міст України та громад Івана Кулішенка, міського голови Володимир-Волинська Петра Саганюка. Затим керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно оголосив рішення міськвиконкому про занесення на міську Дошку пошани портретів кращих виробничників, трудівників гуманітарної сфери. Їм міський голова Леонтій Ніколайчук вручив свідоцтва та цінні подарунки.

Дошку пошани міста за успіхи в праці нинішнього року прикрашають портрети старшого майстра ВПУ-22 Володимира Андрощука, голови правління ВАТ «Райдуга» Антона Васильця, вчителя ЗОШ № 2, Людмили Верес, завідуючої ДНЗ № 9 Світлани Волкової, підприємця Олександра Макарицького, спортсмена Романа Набухотного, головного інженера будинкоуправління Антоніни Пограничної, заступника головного лікаря ЦРЛ Світлани Сацик.

Привітали зі святом і народних умільців. Кращим з них вручили подарунки: майстрам художньої вишивки Олені Острожній, Галині Козярчук, Анастасії Карпишиній, Галині Паньковець, а також різьбяру Василю Позніку, художниці-декоратору Галині Комар, майстриням Людмилі Познік і Галині Ліповській, фотографу й художнику Василю Сосюку. Під час святкування наймолодшому мешканцю міста, який народився того дня, подарували дитячу коляску від магазину «Незабудка».

Відзначили також переможців конкурсу-огляду благоустрою в п’яти номінаціях. Зокрема, за зразкове утримання прилеглої території грамотами міського голови нагородили колектив маркету ТД «Північ-Центр», приватних обійсть - власників чотирьох будинків.

До пам’ятників захисників Вітчизни в роки війни, загиблим в Афганістані, ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, борцям за Незалежність України юні сарненці поклали квіти.

Линули пісні до пізнього вечора

Продовжив святкові заходи великий концерт майстрів та аматорів сцени міста, гостей з інших населених пунктів краю. Його відкрив вокальний гурт «Мереживо» піснею «Сарни - місто надії». Солістка німецької опери, лауреат міжнародних конкурсів, уродженка Сарн Наталія Ковальова з натхненням виконала класичні твори, популярні пісні гарно прозвучали у виконанні Вікторії Нікітіної, Маргарити Мельник, Людмили Робейко, Людмили Протасевич, Едуарда Кардаша. Чимало запальних танців побачили на сцені у виконанні гурту «Журавка» (художній керівник Сергій Галушко). Сподобались глядачам виступи зразкового фольклорно-етнографічного колективу «Криниченька» з Великого Вербчого (художній керівник Ніна Добровольська), а також відомого на Рівненщині естрадного гурту «Країна У». Молодь розважалась на дискотеці. А пізно ввечері небо над містом осяяв святковий салют.

Анатолій КАРДАШ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891