Сарненські новини

Неділя
Лип. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про все потрохуГрають, танцюють і співають в Ритмі...

Грають, танцюють і співають в Ритмі...

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Останнім часом представники органів влади та громадськість неодноразово звертали увагу на адміністративні порушення з боку молоді людей. Було проведено ряд засідань з метою організації дозвілля старшокласників та підлітків для того, щоб зменшити імовірність вчинення ними неправомірних вчинків. Одним з варіантів вирішення ситуації, яка склалась було створення осередків організованого проведення ігор та розваг.

Такий осередок за сприяння міської ради був створений 3 травня 2007 року в мікрорайоні Дослідна станція м.Сарни.

Того погожого весняного дня жителі Дослідної станції дали назву клубу „Ритм”, де за словами організаторів проводитимуться цікаві і веселі вечори, змагання та масові заходи.

Те що в цьому випадку слова не розходяться з ділом було дуже швидко доведено. Адже невдовзі після відкриття клубу за сприянням Центру громадського здоров’я було проведено тематичний вечір відпочинку „Здоровим бути здорово!”, під час якого молодь взяла активну участь, а до Дня захисту дитини, учасники клубу організували Експрес гру. Щодня відвідувачі центру розваг на Дослідній мають чудову нагоду взяти участь у змаганнях з футболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів та багато інших різновидів захоплюючих і улюблених ігор. А кожного вікенду молодь сходиться обмінятися враженнями за тиждень, поспілкуватися і просто відпочити на цікавих дискотеках.

Тож, Марина Марцинюк - завідуюча клубом та Олена Абрамович -організатор вечорів відпочинку запрошують всіх бажаючих цікаво провести час до нового, сучасного і цікавого осередку організованого дозвілля „Ритм”, що на Дослідній станції.

Георгій Орлівський  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891