Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про все потрохуГілляки падають на хату

Гілляки падають на хату

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Позавчора зранку припарювало. По обіді до міста підійшла чорна хмара, небо розрізали блискавки, вдарив грім, знявся рвучкий вітер, похиливши донизу дерева. Старі гілки не втримували і падали на землю. У дворі будинку № 1, що по вул. Привокзальній у Сарнах, де проживає пенсіонерка Людмила Петренко, росте кілька старих дерев. Від найменшого подиху вітру вони гублять гілки. Того ж дня чимала гілляка впала на яблуню в саду і розбила шибки в нещодавно поставленому вікні.

Жінка, яка все життя тяжко працювала, із-за чорнобильського лиха втратила чоловіка, бідкається, що вже 15 років ходить по інстанціях зрізати біля їх будинків дерева. За її словами, не раз чула запевнення, що старі та небезпечні гілки зріжуть. Але віз, як то кажуть, і нині там. Будинки вже приватизовані, і щоб прибрати хоч одне дерево Людмилі Василівні сказали, що треба не менше однієї тисячі гривень. А де їх узяти з 400 грн. пенсії, які використовує здебільшого на ліки?

Василь СОСЮК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891