Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя міста Слово до читачівГазета, яка потрібна людям

Газета, яка потрібна людям

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Ось і вступив у свої права 2008-ий. За традицією, редакційний колектив «Сарненських новин» підбиває підсумки своєї праці в році попередньому, ділиться з читачами планами та задумами на найближчу перспективу. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2007-ий прожили недарма. Він був багатим на різноманітні події, сповненим напруженої праці, подарував радість нових зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, збагатив новим професійним і життєвим досвідом.

Сьогодні Сарни є центром не лише рівненського Полісся, а й активних економічних, соціальних і духовних перетворень, які потребують масового інформаційного забезпечення, об’єктивного висвітлення, а подеколи додаткового вивчення та широкого об¬говорення. Тому журналісти районного часопису будували свою роботу, й робитимуть це надалі, на діалозі та нормальних партнерських стосунках із представниками місцевої влади, читачами. По-іншому й бути не може, адже творимо газету саме для читачів і про¬сто зобов’язані враховувати їхні думки, пропозиції, запити, у тому числі й стосовно обличчя видання, мовної палітри, актуальності публікацій, інформаційної насиченості. Між іншим, інформаційна насиченість — не єдина прерогатива в журналістській діяльності, бо маємо не лише інформувати, а й переконувати мешканців району бути більш активними та відкритими. Свої творчі зусилля спрямовували на висвітлення соціальних проблем, які турбують людей, розповідали про добрі справи, заслужених і просто цікавих земляків.

Гордимося тим, що «Сарненські новини» практично щороку визнають найкращою районною газетою в області. Без зайвої скромності скажу, що такого титулу заслуговуємо по праву. Бо коли в інших районах місцеві видання виходять здебільшого на 8 сторінках у тиждень, то в Сарнах — на 16-20. Жодна з «районок» донині не мала повноко-льорового друку, а четвергові номери «Сарненських новин» виходять такими у світ уже майже півтора року. Не кажу вже про тираж: такого рівня, як у Сарнах, мабуть, ще не скоро досягнуть деінде в районах Рівненщини, навіть якщо й застосовувати адміністративні методи. До речі, у порівнянні з минулорічною передплатною кампанією, у нас додалося понад 1000 читачів. «Сарненські новини» читають уже не лише на Сарненщині, а й у Рівному, Дубровицькому, Володимирецькому, Костопільському й інших районах. З кожним місяцем географія розповсюдження газети розширюється. А свіжий номер, який тримаєте в руках, вийшов більш ніж 10000 накладом. А це один із головних критеріїв, за яким оцінюють роботу ЗМІ. Тож дякуємо передплатникам за високу довіру. Хочу запевнити, що й надалі докладатимемо зусиль, аби творити газету цікавою, змістовною, різнотемною, потрібною всім.

Колектив «Сарненських новин» добре розуміє, що заспокоюватися на досягненому не варто. Отож, ставимо перед собою нові, ще більш відповідальні завдання. Зокрема в найближчу перспективу поліпшити якість вівторкового номера та збільшити обсяг газети. Звичайно, для реалізації таких планів необхідні додаткові кошти насамперед на папір, друк, доставку передплатникам. Тому сподіваємося не лише на підтримку читачів, а й співзасновників - міської, районної рад, рай-держадміністрації.

Новий 2008 рік увійшов у відчинені двері історії, на порозі — Різдво Христове. Журналісти «районки» щиро вітають зі святами всіх передплатників, громадських кореспондентів, працівників пошти й друкарень. Нехай рік новий буде гарним і щедрим на здоров’я, добро, радість, щастя та любов. Веселих святі Будьмо й надалі разом!

Микола ДРАГАНЧУК, головний редактор газети «Сарненські новини».  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891