• Decrease font size
Головна СпортФінішувало перше коло

Фінішувало перше коло

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Сарненський «Олімп» свій останній матч у першому колі першості області з футболу проводив у м. Острог, де його суперником був ФК «Вельбівно». Так склалася ситуація, що саме ця гра вирішувала, хто піде на півторамісячну перерву на чолі турнірної таблиці. Позаяк обидві команди мали в активі по 19 очок і ділили між собою перше та друге місця. Їх конкурент - ФК «Горинь» із Дубровиці - в одинадцятому турі згідно з календарем мав вихідний день.

Те, що сарненці до недільного матчу підготувалися як до головної футбольної битви першого кола, не викликало сумніву. Лікар команди Роман Міщур відомим тільки йому способом зумів «поставити на ноги» кращого бомбардира Юрія Случика. Підсилив склад Анатолій Лєсник. Уже в дебюті гри після передачі Вадима Сверловича й Анатолія Лєсніка (саме ці хлопці «робили погоду» в центрі поля) двічі міг забивати Роман Савицький. Небезпечно атакував Юрій Случик. Захист острожан у постійній напрузі тримали Олександр Мичка й Ігор Сергійчук. У  захисті гостей, як завжди, не було рівних Сергію Бородавку: за перший тайм гравці ФК «Вельбівно» лише двічі били по воротам суперника, та й то не влучно. Повна перевага «Олімпа» в першому таймі, на жаль, не принесла дивідендів. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

А в другій половині зустрічі сарненцям довелося відігруватися. Необов’язкові помилки в захисті змусили «Олімп» двічі розпочинати з центра поля. Так званий «холодний душ» неабияк розлютив вихованців Валерія Левшунова. Хлопці, заволодівши ініціативою, завдали по воротам острожан безліч ударів, два з яких матеріалізувалися в забиті голи. Спочатку Анатолій Лєснік зі штрафного влучив у самісіньку дев’ятку (в таких випадках кажуть - павутину зняв), а згодом Олександр Босий замкнув передачу того ж Анатолія Лєсніка. Отож, нічия 2:2. Наразі «Олімп» лишився на горі турнірної таблиці. Але боротьба за перемогу в першості області триватиме запекла: як мінімум половина команд претендуватимуть на медалі та підвищення в класі.

А ось як завершилися інші матчі 11 туру: «Високовольтник» (Рівне) - «Полісся» (Рокитне) - 0:2, ФК «АМАКО Гоща» (Гоща) - «Горизонт» (Костопіль) - 5:3, ФК «Квасилів» (Квасилів) - «Спартак» (Дубно) - 0:2, «Рівень-Верес-2» (Рівне) - «Будівельник» (Кузнецовськ) - 1:0. У пропущеному матчі 7 туру «Полісся» поступилося вдома команді «Рівень-Верес-2» з рахунком 2:5.

Турнірна таблиця першості області з футболу серед команд другої ліги за станом на 9 липня ц.р.