Сарненські новини

П'ятниця
Чер. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя містаФестиваль - свято пісні і краси

Фестиваль - свято пісні і краси

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Багато талановитих дітей мешкає на Сарненщині. Хтось має хист до написання віршів інші до танців чи пісень. У кожному навчальному закладі нашого району є учні, якими гордиться уся школа, вчителі, однокласники. Цими днями у районному Будинку культури відбувся другий районний фестиваль-конкурс дитяча творчість «Перлини Полісся», організований відділом у справах сім’ї та молоді та відділом у справах туризму Сарненської районної державної адміністрації.

Фестиваль - це свято пісні і краси. На зустріч з юними талантами прийшло багато дітей, старших людей. Усіх конкурсантів налічувалось більше двадцяти. Їх виступи оцінювало журі: Жанна Ковлева, провідний медотист РБК, начальник відділу культури і туризму Віктор Торчик, директор районного Будинку культури Любов Царук, керівник апарату РДА Тетяна Олійник.

Завітали на свято ансамблю співучої поезії «Щасливі діти» під керівництвом Людмили Рєпіної. Розпочав конкурсну програму наймолодший конкурсант Ілля Крат із села Немовичі, який виконав зворушливу пісню «Молитва». Власний вірш зачитала Наталія Мартинюк із с. Карпилівка. Пісню з репертуару Юлії Рай «Двічі в одну річку не ввійдеш» подарувала присутнім Марія Круглик з Люхчі. Свято продовжувалось, глядачі підтримували конкурсантів оплесками. Усі з захопленням слухали вірш Петра Катеринина присвячений пам’яті Леоніда Куліша «Він був гігантом слів і рифми», раділи за Анастасію Боровик з Кам’яне-Случанського та Оксану Кузнецьк з Стрільська, які зачитали й свої поезії. Коли свято підійшло до завершення усі з нетерпінням чекали висновків журі. До вітального слова та нагородження на сцену запросили Тетяну Олійник та Віктора Торчика, вони і повідомили прізвища переможців. У молодшій віковій групі, в номінації «Вокальний спів» перше місце посів Ілля Крат із села Немовичі. Серед учасників 11-14 років перемогу здобула Мирослава Молоток з Тутович. Позаяк у конкурсі брали участь дуети, фортуна посміхнулась Жанні Корзун та Оксані Конька з Кричильська, а у номінації «Авторське читання», перше місце виборов переможець багатьох районних обласних та міжнародних конкурсів, фестивалів Петро Катеринич з Любикович. Усі конкурсанти були нагороджені призами.

Гарний настрій подарували прихожанам учасники хореографічного колективу «Журавка», які виконали танці «Поліська Уляночка», «Моя доле» та «Гуцулята».

Ольга ЛОТОЦЬКА  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891