Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Людина і законЕкспертна служба в Сарнах

Експертна служба в Сарнах

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

20 червня 1999 року в системі Міністерства внутрішніх справ України створили експертну службу. Один з її підрозділів  працює і в Сарнах. У його складі - два криміналісти, експерти ДТП та з комплексного дослідження транспортних засобів. Четверо спеціалістів проводять ідентифікацію слідів рук і взуття людини, досліджують сліди знарядь зламу замків, роблять технічну експертизу документів, холодної зброї та балістичну - вогнепальної. Ще одну досить специфічну - почеркознавчу - теж проводять у групі з експертно-криміналістичного забезпечення роботи Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області.

Завдяки їхній роботі вдається знайти багатьох порушників закону. Скажімо, минулого року в будинок жительки с. Немовичі через вікно з метою пограбування проник громадянин Н. аж з Волині. За допомогою дактилоскопічної системи СОНДА сарненські криміналісти через півроку знайшли злодія, коли той, мабуть, уже й не чекав, що його злочин розкриють

Василь Сосюк  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891