Сарненські новини

П'ятниця
Чер. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя міста Як вас обслуговують?«Домотехніка» 10 років на ринку послуг

«Домотехніка» 10 років на ринку послуг

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Весною 1997 року магазин «Домотехніка» був першим і єдиним закладом торгівлі в Сарнах, де можна було купити побутову техніку. На початку квітня виповнилося 10 років з дня його відкриття. До ювілейної річниці адміністрація закладу провела акцію-розіграш цінних призів. З’ясувалося, що покупцями магазину за цей час були жителі не лише нашого, а й довколишніх районів.

Для участі в акції реєструвались усі, хто мав гарантійні талони на придбану в «Домотехніці» техніку. І один із ціннних призів – телевізор «Витязь» - дістався жителю села Антонівка Володимирецького району Михайлу Кожану. Ще два «Витязя» «оселились» у вітальнях Ганни Дуб овець (с. Ремчиці) та Віктора Олексина (м. Сарни). Пилососи виграли Оксана Гаврильчик із Люхчі та Микола Пономаренко із Сарн.

Мікрохвильові печі поїхали до Романа Бабича та Володимира Дебелого, що мешкають у селах Яринівка та Дубки. Музичний центр виграла Тетяна Прозапас, магнітофони – Ольга Усич, Любов Фесовець і Марія Добринська, відеомагнітофони дістались Ірині Булейко й Анжелі Хомич (усі із Сарн).

А суперпризи - пральні машини - за власників обрали жителів сіл Зносичі та Немовичі Ніну Панасюк і Василя Білецького.

Під час проведення акції звучало багато вдячних слів від адміністрації магазину постійним покупцям і запрошення до наступних партнерських стосунків.

У ці дні «Домотехніка» має привабливу цінову пропозицію: до травневих свят діє 7% знижка на телевізори. Тож скористайтеся нагодою!

 

Віра ШАШУК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891