Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорахДля завершення реконструкції військових казарм під відділення ЦРЛ необхідні кошти

Для завершення реконструкції військових казарм під відділення ЦРЛ необхідні кошти

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

На одній із нарад, у якій взяли участь голова райдержадміністрації, його заступники, головний лікар ЦРЛ, заступник начальника відділу освіти, директор ліцею «Лідер» та керівник будівельної фірми вивчали стан приміщень військової частини, можливі варіанти їх використання та джерела фінансування робіт, що зупинили ще у 2004 році. Головним чином йшлося про реконструкції казарм і переведення туди трьох відділень ЦРЛ (терапевтичне, кардіологічне та неврологічне) з Дубків через їх незручне розташування, поза межами міста.

Частину робіт з ремонту приміщень виконали, але призупинили державне фінансування. Тож голова РДА Петро Рухер, дав доручення підготувати листи в органи виконавчої влади з проханням виділити державні субвенції на завершення реконструкції та вивчити інші джерела фінансування, зокрема співфінансування з районного та обласного бюджетів. Голова райдержадміністрації запропонував також провести конкурс інвестиційних проектів або залучити орендарів щодо використання інших будівель військової частини і в майбутньому об'єктів у Дубках. Спільно з районним архітектором підготувати та подати в райдержадміністрацію пропозиції щодо збереження та ефективного використання будівель в урочищі «Дубки».

Для розгляду цих питань з подальшого використання військової частини відбудеться нарада, в якій візьмуть участь юристи та спеціалісти земельного відділу. Зокрема, вивчатимуть можливі джерела залучення коштів на реконструкцію клубу військової частини, що перебуває на балансі відділу освіти, під спортзал ліцею «Лідер» і перегляд об'єктів, що необхідно відремонтувати, підготують кошторисну документацію на 2008 рік.

Прес-служба Сарненської райдержадміністрації  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891