Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Сарненчани Наші інтерв'юДень міста - свято усіх сарненців

День міста - свято усіх сарненців

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Незабаром сарненці відзначатимуть День міста. Що змінилося за рік у районному центрі, поцікавилась кореспондент «Сарненських новин».

Олена САЗАНЮК,

працівник Ощадного банку, жителька м. Сарни:

- Наше містечко оновлюється з кожним роком. Його окрасою стають нові торгові заклади. За рік, що минув, відкрили, приміром, два супермаркети, там завжди свіжі та якісні продукти. Побільшало й приватних стоматологічних кабінетів, аптек, де є широкий асортимент ліків. Мешканці міста й гості задоволені тим, що освітлюються вулиці, згідно з графіком їздить міський транспорт. З упевненістю скажу, що наше місто згодом досягне європейського рівня і наші діти та внуки житимуть у кращих умовах.


Ольга АБРАМЧУК,

працівник обласної психіатричної лікарні, жителька с. Орлівка:

- Місто Сарни змінюється просто таки на очах. Нові магазини, кафе роблять його привабливішим. Багато в райцентрі приватних банків, нотаріусів. Нещодавно бачила, як ремонтували дороги. Звичайно, є й проблеми, хотілося б, щоб молоді люди мали змогу знайти у місті добре оплачувану роботу і не їздили на заробітки в Київ, Москву. Також хочу відзначити, що місто не дуже забруднене, чому радію найбільше, бо вважаю, що у молодому місті повинні панувати чистота і охайність.


Володимир КОЗЛОВ,

учасник Великої Вітчизняної війни, житель м. Сарни:

Напевно кожен, хто мешкає в Сарнах, гордиться своїм містечком, яке процвітає і має світле майбутнє. Тут вистачає новобудов, заасфальтовано вулиці, багато квітів, зелені, мешкає трудолюбивий і гарний народ. Вірю, що завдяки спільній і щирій праці людей через кілька років місто стане ще красивішим. Прикро, що в райцентрі закрилися окремі організації, майже не працює льонозавод. Сподіваюся, як тільки-но політична ситуація в Україні стабілізується, все стане на свої місця і жити буде краще.


Микола БЕЛАШ,

пенсіонер, житель м. Сарни:

- Сарни - рідне мені місто. За рік, що минув, у ньому мало що змінилося. Чи не в кожному будинку відкрився якийсь магазин. Багато у нас закладів громадського харчування. Для мене ж головне, щоб у Сарнах були порядок і дисципліна, щоб люди стали добрішими і поряднішими, поважали один одного. Про центр міста, зокрема, вулицю Широку скажу, що вона схожа на київський Хрещатик. Сьогоднішнім містом пишаюся, адже тут живу я і моя родина.

 

Ольга ЛОТОЦЬКА  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891