Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна МІСТОЧим живеш, місто?

Чим живеш, місто?

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

На поточний ремонт житлового фонду (п’ять будинків) військового містечка по вул. Я. Мудрого в державному бюджеті передбачено 450 тис. грн., з яких до міської ради вже надійшло 222,8 тис. грн. За ці кошти ТОВ «Західметал» ремонтує під’їзди, покрівлі будинків. Відремонтовано буде також КНС. Після проведення ремонтних робіт, які заплановано завершити в жовтні ц.р., ці будинки прийме на обслуговування КП «Сарненське будинкоуправління».

Рішенням десятої сесії міської ради V скликання, що відбулася минулого четверга, передбачено 30 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво дитячого садочка в колишньому с. Сарни та 90 тис. грн. - на проектно-кошторисну документацію на реконструкцію технологічного обладнання котелень по вул. Куликова та Ковельська. Якщо будівництво ДНЗ - це найближча перспектива, то роботи із заміни котлів буде проведено до кінця нинішнього року, на що з державного бюджету виділено 900 тис. грн.

Минулого тижня кореспонденти телевізійного каналу «1+1» за ініціативи голови облдержадміністрації Віктора Матчука відвідали м. Сарни, де вивчали ситуацію, що склалася після підтоплення територій і будинків у липні цього року. Мета їх візиту - привернути увагу державних посадовців до проблем тридцятитисячного міста. На останній сесії міської ради депутати підтримали пропозицію міського голови про розробку Програми водовідведення та залучення до її реалізації державних коштів. А наразі для усунення локальних підтоплень мікрорайонів м. Сарни спеціалісти управління осушувальних систем (В.П. Пінчук) розпочнуть роботи з поглиблення та розчистки існуючих водовідвідних каналів за кошти міського бюджету.

Працівники Сарненської філії «Райавтодор» розпочали підготовчі роботи до асфальтування вул. 8 Березня. Такі ж роботи заплановано виконати й на вул. І. Франка, що в райцентрі. Усього з міського бюджету на ремонт твердого покриття вулиць міста в цьому році використали 323,6 тис. грн., за рахунок яких провели ямковий ремонт 95% асфальтного покриття.

Готуючись до громадських слухань «Про рівень екологічної безпеки цеху механічної обробки металу з наступним покриттям методом гарячого цинкування на ВАТ «СЗМТК», що призначені на жовтень ц.р. (рішення міськвиконкому № 549 від 15.09.2007 р.), делегація міста в складі спеціалістів екологічних і природоохоронних служб, представників громадських організацій, ініціаторів громадських слухань, журналістів відвідала позавчора м. Запоріжжя, де побувала в підрозділі з аналогічним виробництвом. Члени делегації  мали змогу поспілкуватися з працівниками цеху, спеціалістами, жителями навколишніх будинків. Свої враження від поїздки, висновки вони матимуть можливість висловити під час громадських слухань.

Упродовж липня-серпня в місті проходила акція «Успішним бути легко», метою якої був збір коштів для зміцнення матеріальної бази ФСК інвалідів «Повір у себе». Найбільш наповненою виявилася скринька в супермаркеті «Вопак». Крім покупців, вагомий внесок внесла дирекція цього закладу. Значну допомогу надали клубу приватні підприємці О.А. Макарицький (магазин «Ната»), який виділив будівельні матеріали на ремонт приміщення, М.І. Канський надав більярдний стіл, В.М. Гарбар виділив обладнання для роботи на комп’ютері. Неодноразово надавали допомогу районний відділ Державної охорони УМВС у Рівненській області (В.В. Никончук), а також депутати районної та міської рад, жителі міста. Члени клубу висловлюють щиру вдячність усім, хто долучився до акції та допоміг інвалідам.

СН  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891