Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна МІСТОЧим живеш місто

Чим живеш місто

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЬКВИКОНКОМУ 18 липня ц.р. розпочалось із розгляду не запланованого порядком денним питання про призупинення функціонування дошкільних навчальних закладів. У попередніх номерах «СН» повідомляли, буцімто це питання вирішене позитивно. Але до міськвиконкому надійшов лист фінансового управління райдержадміністрації про зняття раніше проголосованої депутатами районної ради дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості міського бюджету в сумі 248,1 тис. грн. з причини розбалансованості районного бюджету. Враховуючи це та брак коштів у міському бюджеті, міськвиконком прийняв рішення про призупинення функціонування дошкільних навчальних закладів міста з 1 серпня ц.р. Розпочнуть роботу дитячі садочки 1 вересня 2007 року. Отож приносимо свої вибачення батькам дітей, які відвідують дошкільні заклади міста, за тимчасові незручності.

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ Володимир Федорович, який інформував членів виконкому про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного розвитку міста, зокрема сказав, що успіх цільових програм міста залежить від виконання дохідної частини бюджету, яка за І півріччя ц.р. виконується успішно. Це дало можливість придбати спеціальний автомобіль зі збору та вивезення твердих побутових відходів на базі МАЗ-500 та автовишку для обслуговування вуличного освітлення; провести роботи з ремонту проїжджої частини вулиць з твердим покриттям, реконструкцію тротуарної доріжки у сквері «Залізничник»; облаштувати 3 дитячих гральних майданчики біля багатоквартирних будинків № 53 по вул. Котляревського, № 2 по вул. Лисенка, № 7 по вул. Суворова; висадити 5,9 тис. штук квітів; підсіяти газони на площі 2700 м2; зрізати 9 аварійних дерев із 89, а також побудувати тротуар на вул. Технічній та реконструювати на вул. Широкій; побудовали водопровід по вул. Миру, Фрунзе, Космонавтів, Драгоманова довжиною 965 погонних метрів; встановити трансформатори на нововідведених вулицях Стефаника, Садовій, Островського; виконати роботи зі встановлення огорожі кладовища по вул. Шарпака; виготовити проектно-кошторисну  документацію на реконструкцію покриття вулиць І. Франка, 8 Березня, Лисенка; реконструювати покрівлі житлових будинків по вул. Набережній, 1 та Бєлгородській, 10. Провели капітальний ремонт внутрішньо-будинкової системи теплопостачання в будинку № 36 по вул. Широкій та реконструкцію теплових мереж по вул. Набережній, Широкій, ведуть роботи по вул. Залізничній та розпочаті з введення в експлуатацію двох котлів на котельні по вул. Бєлгородській. Усього за рахунок коштів бюджету розвитку на капітальні вкладення використано 791,4 тис. грн.

ПРО ХІД ВИКОНАННЯ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ за І півріччя ц.р. інформувала заступник міського голови Ніна Євгейчук. Ніна Федорівна зазначила, що до загального фонду міського бюджету надійшло 3423,5 тис. грн., що становить 107,1% до планових призначень. За цей же період отримано власних надходжень 3296,7 грн., або 108,9% до плану, що дало можливість профінансувати всі статті видатків практично на 100%.

Начальник загального відділу Тамара Палієнко поінформувала про хід виконання Закону України «Про звернення громадян». Вона зазначила, що в І півріччі ц.р. у міськвиконкомі зареєстровано 820 звернень громадян, з яких 713 письмових і 32 колективних, у т.ч. 9 повторних. Серед питань, з якими жителі міста звертаються, найбільш актуальними є газифікація, встановлення автономного опалення, виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво.

Про стан утримання вулично-дорожньої мережі на території міста інформував Володимир Федорович. За станом на 18 липня ц.р. протяжність всіх вулиць, доріг міста становить понад 80 кілометрів. 10 км доріг на території Сарн обслуговує Сарненська філія ДЕД (вулиці Варшавська, Гагаріна, частина вул. Бєлгородської, Суворова, Бегми, які межують з дорогами державного значення Київ-Ковель та Городище-Рівне-Старокостянтинів). 1 км вул. 17 Вересня від залізничного переїзду до межі міста із с. Люхча обслуговує Сарненська філія «Райавтодор». Усі інші перебувають на утриманні й обслуговуванні КП «Трудівник», а це майже 70 км. Крім того, на утриманні підприємства перебуває 35 зупинок громадського транспорту. До кінця поточного року збудують ще 2 понад 2 км металевого турнікету та встановлять 210 дорожніх знаків, облаштують 14,5 км вуличного освітлення.

Утримання доріг, вулиць міста цьогоріч покращилось. Якщо в попередні роки поточний ремонт вулиць завершували у вересні, то в нинішньому на початок червня на вулицях з твердим покриттям його провели на 80%. Витрати на утримання вулиць зростають. Якщо у 2003 році на виконання ямкового ремонту 1м2 дороги затратили 50 гривень, то цьогоріч витратили 117 гривень.

Не вирішується питання забезпечення безпеки руху в місцях концентрації шляхово-транспортних пригод по вул. Суворова. Неякісно проводяться роботи з поточного ремонту вуличного покриття. На жаль, бракує дієвого контролю КП «Трудівник» за проведенням земляних робіт на території міста, що призводить до шляхових витрат на відновлення пошкодженого вуличного покриття. Не відповідає вимогам і санітарний стан вулиць, які обслуговує Сарненська філія ДЕД. Не повністю завершений ямковий ремонт.

ОКРЕМИМ РІШЕННЯМ МІСЬКВИКОНКОМ надав статусу «Соціальний гуртожиток для осіб, які потребують соціального захисту» гуртожитку міської комунальної власності по вул. Бєлгородській, 38.

ЧЛЕНИ МІСЬКВИКОНКОМУ ТАКОЖ ЗАСЛУХАЛИ ІНФОРМАЦІЮ головного спеціаліста з питань соціальної роботи з сім’ями, дітьми, молоддю і спорту Віктора Хомича про проведення в місті міжнародного молодіжного обміну «Від слов’янського єднання до європейської ідентичності». Завдяки міському голові Леонтію Ніколайчуку, ВПУ-22 та директору Володимиру Городнюку, кафе «Нептун» (Н. Охнюк), «Альфа» (Д. Якимцю), «Молодіжне» (М. Коваленко), службі радіотаксі 0-61 (Л. Копищику), керівництву Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області, Центру громадського здоров’я та членам МГО «Старт» учасники мали змогу якнайкраще ознайомитися з містом. організаціями, такими як: пожежна частина, дитячий садок № 9, молодіжна організація «Смарт», Свято-Покровський собор, педагогічний коледж, районна бібліотека, спорткомплекс «Мрія», краєзнавчий музей. Зустрілися з міським головою, де обговорили перспективи подальшого розвитку міста.

ЩЕ ОДНИМ РІШЕННЯМ міськвиконком зобов’язав приватного підприємця Олександра Полякова, керівника ринку по вул. Подільській-Пушкіна, врегулювати торгівлю на цих вулицях, особливо по Пушкіна, для налагодження безперешкодного проїзду маршрутних автобусів та облаштувати автомобільну стоянку по непроїжджій з 7 до 15 год. частині вулиці.

Міськвиконком  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891