Сарненські новини

Неділя
Лип. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна До свята Відлуння святаЧарували виставки та карооке

Чарували виставки та карооке

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

У просторому сквері по вулиці Широкій на виставку «Мій домашній зоопарк» принесли своїх тварин і діти і дорослі. Гарно розповіла про кумедного песика Бубу його власниця Настя Юркевич, за що нагороджена призом-фотоальбомом «Мій пес». Сподобались присутнім і морська свинка Марини Андрійчук, дійсно домашній зоопарк з трьох хом’ячків, двох папуг і собачки Аліси - Софійки Шимчук, яка хоче стати ветеринаром, собачка Матяша найстаршої учасниці конкурсу ветерана праці Ганни Пресс.

Приємно дивувала барвиста виставка квітів, вишиванок, фотографій, виробів народних умільців «Майстрів бурштинове намисто» на центральній алеї міста. Свої роботи тут представили Галина Козярчук, Надія Ліневич, Галина Комар, інші майстри декоративно-прикладного мистецтва. Наприклад, найстарша учасниця, майстриня вишиванок Анастасія Карпишина вже два десятиліття бере участь у таких виставках і захоплюється з юних літ не тільки вишиваннями, а й народними піснями, яких знає багато. Пам’ятні події в місті відтворили на фотографіях великого стенду біля центральної площі, а на алеї презентували виставку пейзажів фотомайстри Віталій Лясовий і Василь Сосюк. Бажаючі могли полюбуватись картинами та виробами з бурштину, поласувати солодощами, напоями, що пропонували численні торгові точки, облаштовані на місцях святкування.

Весело проходив конкурс карооке на центральній площі за сприяння політичної партії «Блок Юлії Тимошенко» з відомим в області ведучим Василем Ващуком. Переможцем тут став працівник сфери зв’язку Олексій Гребеневич, який і отримав у подарунок набір посуду. Призами відзначили й співаків, які посіли 2 та 3 місця.

Сарненські новини  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891