Сарненські новини

Неділя
Лип. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Сарненчани Наші інтерв'юБіоенергетичні техніки лікують рак

Біоенергетичні техніки лікують рак

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Пересічний громадянин вважає йогів надлюдьми. Та виявляться, що кожен з нас може зцілювати та самозцілюватись. Про можливості людського організму розповідає інструктор парапсихології з Любикович Іван АРТЮШОК.

- Іване Петровичу, у чому полягає суть роботи інструктора?

- Маю дозвіл на парапсихологічну практику, та найбільше працюю як інструктор, тобто роз’яснюю нюанси біоенергетичних практик. Це зараз надзвичайно актуально. Наприклад, вправу з напрацювання біоенергії в організмі - пранаяму правильно навчають в Україні лише в небагатьох місцях. А без достатньої біоенергетичної сили вся ваша біоенергоінформаційна праця буде марною.

- А чи можете Ви самі що-набудь таке, незвичайне?

- Ну, якщо дивитися очима людини, необізнаної з парапсихологічними та йогічними практиками, то можу багато. Та найцікавіше те, що, освоївши кілька головних технік, кожна людина може користуватися своїми резервами.

- Наведіть кілька прикладів зі своєї практики.

- Можу, наприклад, за бажанням повністю знеболювати себе, й проколювати тіло наскрізь довгими спицями. Один раз, за немалі гроші, запрошували на закрите шоу. Там мене мали прицвяхувати за руки та ноги до хреста. Я зразу ж відмовився.

- Чому? Адже гроші ніколи не зайві.

- По-перше , я не артист цирку і виставлятися на публіці не люблю. По-друге, не все в житті вимірюється грошима, на таке блюзнірство не погодився б ні за які гроші.

- Багатьох, особливо молодих людей, цікавить чи можна на відстані навіяти кохання?

- Без сумніву. Кохання навіюється легше, ніж будь-що інше. Подивіться, скільки навкруги закоханих одне в одного молодих пар. З точки зору теорії ймовірності - це нонсенс. З погляду ж парапсихолога - норма.

- Чому так виходить, адже, швидше за все, вони не використовують якихось парапсихологічних чи інших прийомів?

- Цей вплив відбувається підсвідомо. Коли, наприклад, якийсь хлопець покохав дівчину, то багато думає про неї, хвилюється, мріє про стосунки. Під час такої «праці», емоційно насиченої, щоденної, і відбувається цей позасвідомий вплив. Через деякий час жадана особа починає звертати на нього увагу, відчуває цікавість, легкий потяг, зароджується кохання. Та, використовуючи сучасні чи древні, особливо східні, біоенергоінформаційні практики, цей процес можна зробити надефектним. І ще - оволодівши подібними парапсихологічними техніками практично, можемо зцілювати себе від багатьох, у тому числі й «невиліковних», хвороб. На жаль, мало хто знає про новітні дослідження на цю тему, а багато людей зовсім не вірять у таку можливість.

Та все ж те, про що я говорю, - реальність, без найменшої тіні перебільшення. Наприклад, у Радянському Союзі, коли парапсихологія офіційно критикувалась, за програмою Мюнхенського інституту парапсихології проходили навчання військові екстрасенси (космоенергооператори) з Академії військово-повітряних сил імені Ю.О. Гагаріна. Добре знали про ефективність парапсихологічних надбань і вищі партійні лідери. Приміром, полковник контррозвідки Олексій Криворотов лікував біоенергією Л.І.Брежнєва! Екстрасенс Іван Фомін систематично лікував членів ЦК партії разом із їхніми сім’ями. Помічник М.С.Горбачова  (останнього генсека СРСР) теж консультувався в доктора психологічних наук Г. Спіркіна, кого б з біоенергоцілителів закріпити за його хворою внучкою.

Біоенергоінформаційне лікування надзвичайно ефективне.Та висококласних майстрів-біоенергооператорів дуже мало. Одне радує, що природа надала такі можливості всім. Будь-яка людина, освоївши біоенергетичні техніки, може з великим успіхом зцілюватись від хвороб, що вважаються невиліковними.

- Невже й від раку?

- Так, у багатьох лабораторіях світу доведена можливість людини як призупиняти швидкість ділення ракових клітин, так їх вбивати. У кожній клітині є генетична програма смерті (апоптозу). Головне завдання біоенергооператора - активувати цю програму.

Добре проілюстрували можливість самовпливу на рак праці Карла та Стефані Саймонтонів, учених із Даласького онкоцентру. Цікаві напрацювання є в Мюнхенському інституті парапсихології. Мало у світі є парапсихологічних, йогічних чи магічних шкіл, які б не вивчали проблеми лікування та самолікування.

- Як же можна освоїти ці методики ?

- Їх можна вивчити тільки під керівництвом майстра, який сам володіє ними практично, а не теоретично. Якщо хочете - це аксіома тренінгу, практиці може навчити тільки практик. Наприклад, великий індійський йог і громадський діяч Шрі Ауробіндо безрезультатно медитував багато років, а під керівництвом майстра, йога Леле, оволодів найглибшою медитацією за кілька днів. Б. Сахаров (відомий практик ясновидіння) після 25-річної праці, проаналізувавши безліч санскритських текстів, сказав : «Правильним у моїх вправах було тільки те, на що мені свого часу вказував учитель».

Мені в цьому свого часу, тобто 20 років тому, теж пощастило. Я зустрів такого майстра і був під керівництвом 10 років, до самої його смерті.

- Дякую за цікаву розповідь. Щасти Вам.

Петро КАТЕРИНИЧ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891