Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна СпортБез підтримки спорту - не буде перемог

Без підтримки спорту - не буде перемог

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Останньої неділі серпня голова райради, президент районної федерації футболу Микола Добриднік відвідав календарний матч між командами «Случ» (с. Тинне) та «Темп» (с. Корост). І залишився задоволений тим, що молодь свій вільний час присвячує спорту, беручи участь і відвідуючи змагання, тренуючись на тренажерах, якими нині активно забезпечують заклади культури Сарненщини. Одно слово, веде здоровий спосіб життя. Перед початком гри Микола Добриднік вручив тинненській команді комплекти спортивної форми та бутсів. З початку  року такі ж подарунки з його рук дісталися футболістам зі Степаня, Короста, Любикович, а також ФК «Маяк». За його словами, добру традицію буде й надалі продовжено.

Виступаючи перед спортсменами, голова районної ради подякував їм за те, що є активними учасниками різноманітних турнірів, прикладом для наслідування, побажав натхнення та високих досягнень. На жаль, нині фінансування спорту в районі є недостатнім, але завдяки спонсорській допомозі, ентузіазму гравців, до футбольних команд постійно долучаються нові учасники. Микола Добриднік пообіцяв надалі більше уваги приділяти галузі спорту. Бо розуміє, що для досягнення перемог спортсмени повинні бути насамперед забезпечені всім необхідним.

Оргвідділ районної ради  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891