Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про все потрохуА зима не за горами...

А зима не за горами...

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Відкритий лист голові районної ради Миколі Добридніку, міському голові Леонтію Ніколайчуку

Живемо в будинках №№ 46, 48 по вул. Бєлгородській у м. Сарни. Просимо допомогти встановити справедливість у відносинах з КП “Сарникомуненергія”. Справа в тому, що в травні цього року зверталися з колективною заявою на ім’я директора цього підприємства. Бо вкрай незадоволені проведенням минулого опалювального сезону й обурені тим, як нарахували плату за надане тепло. Послуги, які нам надавали цьогоріч, не йдуть ні в яке порівняння з минулорічними. Якщо до Нового року у квартирах ще більш-менш було тепло, то далі його почали систематично відключати. Коли зверталися до диспетчера, він радив звернутися до майстра та працівників котельні, а коли зверталися в котельню, ті радили звертатися до диспетчера. От у такому замкненому колі прожили зиму.

Батареї у квартирах дуже часто були холодні, і хоч зима видалася теплою - в помешканнях пахло сирістю, вікна, стіни та меблі почали вкриватися пліснявою. У будинках живе багато пенсіонерів, інвалідів, є й сім’ї з малими дітьми. Саме через неналежний температурний режим вони дуже часто хворіли, до будинків не раз приїжджала “швидка”. Зараз з острахом чекаємо наступного опалювального сезону й молимо Бога, щоб ставлення КП “Сарникомуненергія” до подачі тепла в наші будинки змінилося на краще, щоб не лякали нас холоди, а заодно не тратили гроші на ліки.

Ще одне питання є дуже болючим і принциповим. Це - нарахування плати за надані послуги. Справа в тому, що КП “Сарнекомуненергія” майже не робить перерахунків за відключення тепла, а якщо робить, то дуже незначні. Ми змирилися з тим, що за січень ц. р. перерахунок не робили, а за лютий перерахували всього по 2-3 грн. Ще гірше було в березні: нарахували оплату за 31 день, хоча з 16 березня через прорив теплотраси тепло в будинки не подавали й фактично на цьому закінчився опалювальний сезон.

При зверненні з колективною заявою в КП “Сарникомуненергія” з проханням зробити перерахунок нам надіслали квитанції за квітень ц. р., в яких перерахунок зробили за 6 днів березня, а не за 16. Проте відразу ж виставили рахунок на оплату тепла за 12 днів квітня. І це при тому, що в цьому місяці батареї були зовсім холодні.

Отож  зрозуміли, що справедливості від КП “Сарникомуненергія” не дочекаємося, тому звертаємося до вас з проханням допомогти в проведенні перерахунків за фактично надані послуги з теплопостачання в березні - квітні 2007 року. Також просимо вжити рішучих заходів щодо належної підготовки підприємства до наступного опалювального сезону. Сподіваємося, що з вашою допомогою цю зиму зустрінемо без страху за своє та здоров’я наших дітей.

З повагою ваші виборці П. РИБАЧОК, О. САВАНЧУК, Т. ЯКУБОВИЧ, В. БОВГИРА, М. ПИЛЬО (всього 24 підписи), мешканці будинків №№ 46, 48 по вул. Бєлгородській.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891